+86 13266667751 timken@qgbearing.com
Shenzhen Qinggong Bearing Co., Ltd.
Kami adalah pengeluar galas China dan kami menawarkan pelbagai galas berkualiti tinggi. Produk galas dijual di seluruh dunia.
Kamu di sini: Rumah » Produk » Galas bola dalam alur » LFR5201-10-2Z V alur kuk roller

LFR5201-10-2Z V alur kuk roller

1. galas Saham, penghantaran cepat
2. berkualiti tinggi, harga yang baik
3. Pembungkusan: OEM Neutral pembungkusan, kotak jenama
4. Syarat-syarat penghantaran: Dalam Express, udara, tepi laut

Kuantiti:
  • LFR5201-10-2Z
  • BHR, OEM
  • LFR5201

Penerangan Produk

LFR5201-10-2Z V alur kuk roller

Roller diameter: 35mm

Roller lebar: 15.9mm

Bore diameter: 12mm

Point diameter: 32.25mm

Radial kapasiti beban dinamik: 8500N

Radial kapasiti beban statik: 5100N

sudut V-alur: 30 °

Mengandungi elemen: Bola - dua baris

Jenis Penutupan: Double Seal


BHR profil galas

mengenaiBHR galas(Shenzhen Qinggong Bearing Co, Ltd.)


Shenzhen Qinggong Bearing Co., Ltd. (www.bhrbearing.cn) adalah baik-tahu pengeluar galas di China sejak tahun 1996 dengan kilang sendiri. Walaupun galas BHR kami sendiri, kami juga mengedarkan jenis galas berjenama terkenal dari pengilang di seluruh dunia SKF, FAG, NSK, KOYO, NTN, NACHI, ASAHI, TOYOTA ...... dan perkhidmatan OEM disesuaikan juga boleh didapati jika diperlukan.


Kami Shenzhen Qinggong mengandungi Co, Ltd adalah fokus dan komited untuk memberikan pelanggan-pelanggan kami produk yang berkualiti tinggi dan penyelesaian kerana mereka adalah teras segala-galanya yang kita lakukan. Dengan menggabungkan teknologi dengan kepakaran kejuruteraan reka bentuk kami, kami mampu menawarkan keluasan galas maju dan penyelesaian. Mengambil kira perkara ini kami juga mempunyai komitmen yang kuat untuk melindungi alam sekitar dan masyarakat dengan membangunkan dan produk yang mesra alam, penjimatan tenaga dan boleh dikitar semula pembuatan.


Dengan pelbagai galas, harga yang kompetitif, penghantaran cepat dan perkhidmatan selepas jualan yang baik, berharap kami akan mendapat peluang untuk bercakap galas bersama-sama.

Yoke katalog roller

Nutr Siri



PerkaraBerat (g)d (mm)D (mm)B (mm)
NUTR1599153519
NUTR1542158154219
NUTR17147174021
NUTR1747220174721
NUTR20245204725
NUTR2052321205225
NUTR25281255225
NUTR2562450256225
NUTR30465306229
NUTR3072697307229
NUTR35630357229
NUTR3580836358029
NUTR40816408032
NUTR40901129409032
NUTR45883458532
NUTR4510013964510032
NUTR50950509032
NUTR5011016905011032

kandungan kosong !

HUBUNGI KAMI

Perisian Font dan komponennya, dalam Versi Asal atau Diperbodakan, boleh dijual dengan sendirinya.

LINK CEPAT

KATEGORI

INFO HUBUNGI

 Tel: + 86-531-67889411
 E-mel:timken@qgbearing.com
 Telefon: + 86-13266667751
 Tambah:Bilik 2509, Bangunan Komersial Mingzhu, Jalan Jingyi ke-88, Kota Jinan, Wilayah Shandong, China

SUBSCRIBE

Jadilah yang pertama mengetahui tentang produk terbaru kami.
Hak cipta & salinan; 2018 SHENZHEN QINGGONG BEARING CO., LTD Semua hak terpelihara. Reka bentuk laman web:sdzhidian